BIST 8.009
DOLAR 28,91
EURO 31,76
ALTIN 1.900,06
GÜNCEL

İzmir’de 'Şehitlere Saygı Konvoyu' düzenlendi.

İzmir Sivas Guneykayalılar Gençlik Kolları tarafından Afrin’de cephedeki Mehmetçiğe destek olmak için 50 tır 5 kamyon 45 kamyonet ve 100 otomobille konvoy düzenlendi.

Karabağlar Eskiizmir pazaryerinden başlayan konvoy Çeşme otobandan sahil yoluna oradan da Konak Meydanı’na kadar devam etti. Ardından Konak tünelleriyle tekrar Eskiizmir’e Sivas Guneykayalılar Gençlik Derneğine gelindi. 200 araçlık “Şehitlere Saygı Konvoyu“ programı dernek merkezinde Güneykaya Gençlik Başkanı Özer Kepez’in konuşması ve şehitlerin ruhuna okunan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle son buldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler