BIST 1.547
DOLAR 7,57
EURO 8,99
ALTIN 412,90

Acun Ilıcalı'dan bomba Survivor açıklaması! Bu detayı ilk kez verdi

Tv8'in patronu Acun Ilıcalı, Survivor yarışması ile ilgili bomba bir detayı ilk kez canlı yayında açıkladı.

Acun Ilıcalı, sahibi olduğu Tv8 kanalında yayınlanan 'Survivor Panaroma' programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Türkiye'de büyük bir beğeni ile takip edilen Survivor hakkında konuşan Ilıcalı, yarışmayla ilgili bilinmeyen bir detayı da ilk kez canlı yayında açıkladı. 

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden "Survivor'da takımlar böyle mi daha iyi, yoksa karışık mı?" şeklinde anket yapan Acun Ilıcalı, programın sunucularından Hakan Hatipoğlu'nun bu anketi hatırlatması üzerine ilginç bir yanıt vererek şunları söyledi; 

"Seyircimizin ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Onlar için bir program yapıyoruz. Seyircilerin hoşça vakit geçirmeleri için uğraşıyoruz. Yaptığım anket yüzde 55'e, yüzde 45 çıktı. Sonra şunu düşündüm; 'anketi yapıyorum da, ankete katılanlar seyrediyor mu?' Yüzde 50'si seyrediyordur. Instagram'da 7 milyon takipçim var, bunların hepsi televizyon mu seyrediyor?

Soru sorduğum zaman adamın önüne anket düşüyor, bir yanıta basmak istiyor. Bana da aynısı oluyor. Ne zaman anket görsem, daha basmadığım anket olmadı zaten. Yani konuda mısın, değil misin önemli değil. 'Hadi bir oy atayım' diyorsun."