Acun Ilıcalı'dan Barış Arduç'a büyük destek

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, önceki akşam “Mutluluk Zamanı” filminin yapımcısı Muzaffer Yıldırım ve başrol oyuncusu Barış Arduç ile bir araya geldi. Ilıcalı, gişede istediği başarıyı yakalamayan filmin TV8’de yayınlanması için haklarını satın aldı

Acun Ilıcalı'dan Barış Arduç'a büyük destek - Sayfa 1

Başrollerinde birbirine çok yakıştırılan Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun rol aldığı Mutluluk Zamanı filmi gişede aradığı başarıyı yakalayamadı. İkiliye destek TV8'in patronu Acun Ilıcalı'dan geldi. Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı, önceki akşam Bebek Baylan’da “Mutluluk Zamanı” filminin yapımcısı Muzaffer Yıldırım ve başrol oyuncusu Barış Arduç ile bir araya geldi.

Acun Ilıcalı'dan Barış Arduç'a büyük destek - Sayfa 2

Gişede istediği başarıyı yakalamadığı iddia edilen filmin TV8’de yayınlanması için haklarını satın alan Ilıcalı, ikiliye moral verdi.

Acun Ilıcalı'dan Barış Arduç'a büyük destek - Sayfa 3

Çıkışta sorularını yanıtlayan Barış Arduç, “Beklentiler daha yüksek olduğu için insanlar bu şekilde yorum yapabilir. Hayatın içinde her şey var. Her şey istediğimiz gibi olmaz. İzleyen bütün arkadaşlarımız beğendiklerini söylüyor. Bizim için de önemli olan bu” dedi.