BIST 4.752
DOLAR 18,81
EURO 20,55
ALTIN 1.163,43
MEDYA

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı boşanıyor Acun Ilıcalı doğruladı

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı bugün boşanıyor, yılın magazin olayı herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı'nın boşanma sebebine ilişkin inanılmaz iddialar var.

TV 8'in patronu Acun Ilıcalı ile sosyal medya fenomeni olan eşi Şeyma Subaşı'nın boşanacakları haberi yılın sürprizi oldu. Bir süredir sorunlar yaşayan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın dostça ayrılmaya karar verdikleri iddia edilmişti. Acun Ilıcalı yaptığı son dakika açıklama ile iddiaları doğruladı. Boşanma davası bugün gerçekleşiyor. İşte günün flaş gelişmesi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 8 yıllık ilişkilerinin ardından da 2017 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girmişlerdi. İkilinin düğünü haftalarca konuşulmuştu. O evliliğin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti.

Bir süredir aralarının pek iyi olmadığı ve boşanma konusunu günlerdir aralarında masaya yatırdıkları öğrenilen Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çifti sonunda kararını verdi.

İkilinin dün itibariyle dostça ve arkadaşça ayrılma konusunda net bir karara vardıkları ve bu hafta içinde mahkemeye giderek anlaşmalı boşanmayla ayrılacakları belirtilmişti.

Sitene Ekle