BIST 1.530
DOLAR 7,74
EURO 9,20
ALTIN 418,28
MEDYA

Abdullah Gazi'nin eski eşi Yasemin Hanım'dan Müge Anlı'ya kan donduran itiraf

ATV ekranlarından yayınlanan Müge Anlı'nın programına canlı yayınında kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi'nin eski eşi Yasemin Hanım'dan korkunç açıklamalar geldi. Yasemin Hanım, "Beni çırılçıplak soyup, boynuma ip geçirip dövdü." dedi.

ATV'de haftaiçi her gün yayınlanan Müge Anlı'nın canlı yayınında bu gün bomba bir itiraf geldi. Geçen hafat kızı tarafından öldürüldüğü belli olan Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi Yasemin Hanım'ın anlattıkları herkesi dehşete düşürdü. Müge Anlı canlı yayınında Abdullah Gazi Akbıyık'ın damadını öldürmek istediği ve 18 Ocak gününen bu yana ortada olmadığı belirtilmişti.


Geçen hafta Abdullah Gazi Akbıyık'ın kardeşleri Müge Anlı'nın canlı yayında kardeşlerinin kayıp olmasından dolayı eşi Kıymet hanımdan şüphelenmiş ama gerçek çok başka çıkmıştı. Canlı yayından sonra Müge Anlı, Gazi Abdullah'ın eşi ve büyük kızı ile görüşüp bütün gerçekler bir bir ortaya çıkmıştı.Büyük kızı 18 Ocak gecesi annesini korumak için babasının ölümüne sebep olduğunu Müge Anlı'ya itiraf emişti. Babasını öldürdüğünü itiraf eden genç kız ve annesi için mahkeme tutuklama kararı verdi.


Bu gün ise Müge Anlı canlı yayınına gelen bir telefon bağlantısı herkes dehşete düştü. Kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi Yasemin hanım, Müge Anlı canlı yayınında kendisine yapılan işkenceyi anlattı.

"BENİMLE İLGİLİ ANLATTIKLARININ EKSİĞİ VAR FAZLASI YOK!" Kıymet hanımın Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi hakkında canlı yayında anlattıklarına cevap veren Yasemin hanım, "Benimle ilgili orada anlatılanların eksiği var fazlası yok." dedi.

Yasemin hanım, Abdullah Gazi Akbıyık ile evli kaldığı süre boyunca maruz kaldığı çirkin muameleyi anlatırken, oğlunun bu gerçekleri yeni öğrenmiş olmasından dolayı yaşadığı duyguları da ifade etti.

"ÇIRILÇIPLAK SOYUP BOYNUMA HALAT GEÇİRDİ!" Yasemin hanım, "Beni çırılçıplak soyup, boynuma ip geçirip dövdü. Boynumda halatla çırılçıplak arabaya bindirilip bir evin bodrumuna götürüldüm ve orada işkenceye devam etti. Dinlenip dinlenip beni yeniden dövdü."

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbul Bahçelievler'de 11 katlı bina boşaltılıyor
Oktay: "Bugünden itibaren tüm abonelik işlemleri e-devlet üzerinden yapılabilecek"
Kim hatalı? Sosyal medyayı ikiye bölen kaza!
Muğla Milas'ta maden ocağında göçük
Kardeş Çocukları'ndaki izleyicilerin gözünden kaçmayan o hata
Cüneyt Özdemir'in yürek yakan aşk hikayesi
Genç kızı taciz eden şahıs otobüsten dövülerek karakola teslim etti
Erkenci Kuş 31. bölüm fragmanı
D-100'de otomobil alev alev yandı; yangın tüpü yetersiz kaldı
Kastamonu semalarında görüldü! Bir anda belirdi...