GÜNCEL

ABD'de 80 Araçlık Zincirleme Kaza Meydana Geldi!

Altı günde 650 kazanın yaşandığı ABD'nin Missouri eyaletinde 80 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Karla kaplı yolda uzun araç kuyrukları oluştu.

ABD'nin Missouri Eyaleti'nde 80 aracın karıştığı zincirleme bir kaza meydana geldi. Karla kaplı yolda uzun araç kuyrukları oluştu. Missouri yakınlarındaki yolda kötü hava şartları nedeniyle kontrolü sağlayamayan araçlar birbirine girdi. Verilen bilgilere göre yaşanan bu kazalarda 1 kişi öldü 10'a yakın kişi de yaralandı. Yaklaşık 100 aracın karıştığı dehşet kaza görüntüsü işte böyle görüntülendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar