MEDYA

Nagehan Alçı: 18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım

HaberTÜRK'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında Nagehan Alçı, Yunanistan'ın işgal ettiği 18 adamız için '18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım' dedi...

Habertürk TV’de Didem Arslan’ın sunduğu “Türkiye’nin Nabzı” programına katılan Nagehan Alçı, Ege adalarının tartışıldığı programda "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı.

Yazar Nagehan Alçı katıldığı bir televizyon programında tartışma yaratacak sözlere imza attı. Ege adalarının tartışıldığı programda Alçı, "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı. Alçı'nın sözleri stüdyoda tepki ile karşılandı.

Yazar Nagehan Alçı’dan Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için tartışma yaratacak sözler... Habertürk’te canlı yayınlanan ‘Türkiye’nin Nabzı’ programına katılan Nagehan Alçı, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım” dedi. Alçı’nın bu sözleri diğer konuklar ve programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz’ın tepkisini çekti.

Alçının sözlerine karşılık Yılmaz, “Adalara kaya parçası demeyelim. Madem bu kadar önemsiz Yunan askerleri neden orada konuşlandı” ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle
Yorumlar 9 yorum