AB önünde 'suikastçi katiller' protestosu! Ceset torbaları...

Brüksel'de AB Komisyonu ve AB Konseyinin binaları yakınında Suriye rejimi ve Rusya'nın saldırıları protesto edildi. "Suikastçı-katiller" yazılı dövizlerin taşındığı gösteride, Beşşar Esed, Vladimir Putin ve Hamaney aleyhine sloganlar atıldı.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Suriye rejimi ve Rusya'nın saldırıları protesto edildi. Brüksel'de AB Komisyonu ve AB Konseyinin binaları yakınındaki Schuman Meydanı'nda düzenlenen gösteriye yaklaşık 50 protestocu katıldı. "Suikastçı-katiller" yazılı dövizlerin taşındığı gösteride, Beşşar Esed, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney aleyhine sloganlar atıldı. Göstericilerden bazıları da katliamlara dikkati çekmek için kan kırmızısı renkle boyalı ceset torbaları giydi.

Brüksel'de AB Komisyonu ve AB Konseyinin binaları yakınındaki Schuman Meydanı'nda düzenlenen gösteriye yaklaşık 50 protestocu katıldı. "Suikastçı-katiller" yazılı dövizlerin taşındığı gösteride, Beşşar Esed, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney aleyhine sloganlar atıldı.

AB ülkeleri ve uluslarası toplumdan Suriye'de, Rusya ve Esed'in saldırılarının durdurulmasını isteyen göstericilerden bazıları da katliamlara dikkati çekmek için kan kırmızısı renkle boyalı ceset torbaları giydi.

Basın açıklamasının ardından gösteri olaysız sona erdi.