HABER /  GÜNCEL

2015 Burç yorumları Yengeç aşk ve iş hayatı

2015 yılı burç yorumlarına göre Yengeç burcundaki kadın ve erkekleri aşk ve iş hayatında sürprizler bekliyor.

2015 Yılı burç yorumlarında Yengeç burcunda olanlar için aşk ve işte sürprizler var. Astrolog Demet Baltacı Yengeç burcu kadını ve erkeği için 2015 yılının nasıl geçeceğini anlattı;

Sevgili Yengeçler 2015 yılında maddi durumunuzda önemli gelişmeler olurken, iş hayatınızda bazı yeni sorumluluklar yüklenmeniz gerekebilir.

Şans ve bereket gezegenimiz Jüpiter 27 Temmuz 2014’de Aslan burcuna geçti ve 2015 de 11 Ağustos'a kadar Aslan burcunda ilerleyecek. Sizin ikinci ev alanınızda ilerlediği için maddi konularda sizin için daha şanslı bir dönem, iyi bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Yeni gelir kaynakları karşınıza çıkabilir. Bazı maddi sorunlarınızı çözebilmek adına daha şanslı olabilirsiniz, yardımlar alabilirsiniz. Kazançlarınız genel olarak Jüpiter , para evinizden geçerken artacaktır.

Evet bu yıl Jüpiter Koç burcundaki Uranüs ile de olumlu temaslar yapacağı için, kariyeriniz, işiniz ve bununla bağlantılı parayla ilgili konularda bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mart - Nisan, Temmuz aylarında özellikle bukonularda daha fazla hareket bekleyebilirsiniz.

Jüpiter 11 Ağustos’tan itibaren Başak burcuna geçecek. Yılın geri kalan bölümünde ve 2016 yılının ilk yarısında yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat ve ticari konular sizi daha fazla memnun edebilir.

Disiplin gezegeni Satürn 23 Aralık 2014’ de Yay burcuna geçti ve 2017 sonuna kadar Yay burcunda ilerleyecek. Bu yıl yaz döneminde retro hareket yaparken kısa bir süre 16 Haziran-19 Eylül arasında Akrep burcunun son derecelerine kısa bir geri dönüşü olacak, ondan sonra tekrar Yay burcunda ilerleyecek. Satürn Yay burcu transitinde genel olarak günlük hayatınız, iş ve çalışma koşullarınız da biraz daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Satürn geçtiği alanı biraz disiplin altına alır, çeki düzen verir. Sizin de o alanları gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu dönemde iş hayatınızda, günlük hayatınızda, evde veya ofiste aldığınız yardımlar, hizmetlerde biraz kısıtlamalar olabilir ve dolayısıyla sizin sorumluluklarınız artabilir, daha fazla yorulabilirsiniz. Bunun haricinde sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekecek.

Günlük hayatınız, beslenmeniz, diyetiniz, sporunuz, yaşam şeklinizde daha disiplinli hareket etmeniz gerekebilir. Yani zararlı konulardan uzaklaşmak, kendiniz için daha iyi, yararlı bir program oluşturmak ve buna disiplinli bir şekilde devam etmek Satürn'ün sizden beklediği konular olabilir.

Sağlığınızla ilgili bazı belirtiler olursa lütfen bunları da ciddiye alın, gerekli kontrollerinizi bu dönemde yaptırın.

Koç burcunda ilerleyen Uranüs 2010 yılından bu yana haritanızın en tepesinde ilerliyor. Bu zaman zaman kariyerinizle ilgili kontrolü zor sürpriz durumlarla sizi karşılaştırabiliyor. Plüton Oğlak burcunda 2008 yılından bu yana ilişkiler ve işbirlikleri konusunda ya da eş veya ortağınızın kişiliğinde önemli baskılar ve dönüşümler meydana getiriyor. 2012 yılından bu yana bu Uranüs ve Plüton zaman zaman kare açı yaptığı için bu alanlardaki baskılar yoğunlaştı ve önemli değişimler dönüşümler yaptınız. İş değişiklikleri, ilişkilerle ve eşle ile ilgili bazı önemli dönüşümler yaşamış olabilirsiniz.

2015 yılında bu iki gezegenin yine etkileşimi devam edecek. Ancak son kare açıyı Mart’ ta yapacaklar ve artık bu iki gezegen birbirinden yavaş yavaş uzaklaşacak. Sizin de üzerinizdeki o güçlü baskıdan biraz kurtulacaksınız bu dönemde, rahatlayacaksınız ve bir kaç yıldır üzerinde uğraştığınız o değişimleri, dönüşümleri bu yıl tamamlayabileceksiniz.

Neptün 2012 yılında girdiği Balık burcunda ilerlemesini yıl boyunca devam ettirecek. Neptün burada özellikle sizin biraz daha olaylara duygusal, daha ruhsal yaklaşmanıza neden oluyor,sezgileriniz güçleniyor. Manevi konular,din felsefe, inançlar ile ilgili alanlara daha fazla çekildiğiniz bir süreçtesiniz.

Bu yıl da bunlar devam edecek. Bu alanda bir eğitim, seyahat fırsatı karşınıza çıkabilir. İş veya özel amaçlı uzun yolculuklar, manevi yönü olan kutsal yerlere yapılan seyahatler söz konusu olabilir. Hukuksal işlerinizde Neptün zaman zaman karışıklıklar ve kayıplar getirebilir. Zihniniz genelde dalgın olabileceği için bazı yasal yazışma ve sözleşmelerde hata yapabilirsiniz. Daha dikkatli ve konsantre olmanız gerekiyor.

Özellikle Kasım Aralık döneminde Satürn , Neptün karesinin etkili olduğu alanlarda işinizle bağlı seyahatler, uluslar arası işleriniz, kariyeriniz, hukuksal konularda biraz daha temkinli olmalısınız. İhmalkar davranmamalısınız, detaylara dikkat etmelisiniz. Uzun seyahatlerde sağlığınıza özen göstermeli, bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirli olmalı, bağışıklığınızı güçlendirmelisiniz.

Tutulmalar bu yıl Başak- Balık, Koç- Terazi hattında meydana gelecek.

20 Mart- 4 Nisan, 13 Eylül, 28 Eylül’de meydana gelecek Güneş ve Ay tutulmaları yaşadığınız olayları hızlandırabilir ve bize yeni kapılar açabilir. Kariyer yaşamınızdaki değişimler tamamlanırken, daha fazla seyahat edebilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

ÖNCEKİ HABERLER
Milli Piyango yılbaşı çekilişi talihsizleri
Mevlid Kandili namazı nasıl niyet edilir?
ABD doğruladı! Eş-Şebab'a ağır darbe!
4 Bakan için Yüce Divan yolu 8 yıl açık!
Akrep aşk ve iş hayatı 2015 burç yorumları
AÖF kayıt yenileme ücretleri hangi bölüm harç kaç para?
Yorumlar