DÜNYA

20 kişiyi öldürüp intihar etmişti! Dehşet anları böyle görüntülendi

Kırım'ın Kerç kentinde 18 yaşındaki lise öğrencisi bir teknik lisede 20 kişiyi öldürüp intihar etmişti. Gencin saldırı anı videosu tüm ayrıntıları ile sosyal medyaya yansıdı...

Kırım'ın Kerç kentinde bir teknik lisede 20 kişiyi öldürüp intihar eden 18 yaşındaki gencin saldırı anı videosu tüm ayrıntıları ile medyaya yansıdı.

Federal TV kanallarından Vesti-Kırım tarafından yayınlanan görütnülerde, 18 yaşındaki öğrenci Vladislav Roslyakov'un cinayetleri büyük soğukkanlılıkla işlediği görülüyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar