BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Nurettin Yıldız'dan skandal ötesi sözler! Kadınlara 'puan' verdi...

6 yaşındaki çocuklarla evlenilebileceği gibi skandal fetvalarıyla tanınan Nurettin Yıldız şimdi de kadınları kıyafetlerine göre sınıflandırıp puan verip 'Tesettürle para etmeye başlıyor' diyerek yeni bir skandala imza attı.

SOSYAL Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, "6 yaşında çocukla evlenilebileceği" ve "asansörde halvet olabileceği" gibi skandal fetvalarına bir yenisini daha ekledi. Kadınlara kendine göre puan veren Yıldız, "Tesettürle para etmeye başlıyor" ifadelerini kullandı.

Nurettin Yıldız, "Kadın, bu Avrupalılar gibi çıplak gezinse 60-70 puanlık bir kadın, bir tesettürle 90 puanlık kadın oluyor, yani çekicilik, cazibe açısından… Çıplaklığı para etmiyor, etek giyse para etmiyor, tesettürle para etmeye başlıyor" dedi.

KADINLAR DAYAK YİYOSA ŞÜKRETSİNLER... Öte yandan, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen Nurettin Yıldız'a Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan tepki gelmişti. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddeti kınayan Erdoğan, bunun kültürümüzde bir yeri olmadığını söyleyerek, “Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur” demişti.

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bodrum'da tekne faciası! Çocukları denizden topladılar
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Sinop'ta mantar toplarken kaybolan çift bulundu
Sıla'dan Ahmet Kural'a evlilik göndermesi! Bekarlığı tasnif etmiyorum...
Yayında eski aşkları aklına gelen Hadise gözyaşlarına boğuldu
Erzurum'da trafik magandası dehşet saçtı!
Muhteşem İkili 5. tanıtım fragmanı
Ağlama Anne 4. bölüm fragmanı
Elimi Bırakma 14. bölüm fragmanı
Erkenci Kuş 17. bölüm fragmanı
Yorumlar 1 yorum