Zümrüt Apartmanı kitabı içeriği ne yazıyor skandal pedofili sözleri

Abdullah Şevki'nin Zümrüt Apartmanı kitabı olay oldu. Abdullah Şevki gözaltına alınırken yayınevi sahibinden gelen açıklama rezilce oldu. Zümrüt Apartmanı kitabını okuyanların kanını donduran ise bir çocuğa cinsel istismar sahnesiydi. Peki kimdir bu Abdullah Şevki, kitapta ne var? İşte skandal olayın detayları:

Zümrüt Apartmanı adlı kitap ve yazarı Abdullah Şevki bir anda Türkiye'nin gündeminde oturdu. Kitabında pedofili ifadeler kullanan Abdullah Şevki'ye sosyal medyadan tepkiler çığ gibi yağdı. Zümrüt Apartmanı kitabının toplatılması için kampanya başlatılırken gözaltına alınan yazar ile yayın evi sahibi serbest bırakıldı.

Peki olay olan kitap Zümrüt Apartmanı'nın içinde ne yazıyor?
Kitap 2013 yılında yazılmış o tarihten beri satışta. Kurgu Yayınevi tarafından basılan kitapta çok çirkin, iğrenç ve mide bulandırıcı ağır pedofil ifadeler yer alıyor. 

İnfial yaratan kısımda bir adamın küçük bir çocuğa uyguladığı cinsel istismar anlatılıyor. Söz konusu cinsel istismar sonrasında küçük çocuğun ölmesi ve karakterin olaydan kurtulmak için yaptıkları anlatılıyor. Kitabın karakterlerinden birinin anlatımıyla verilen sahne o kadar canlı tasvir içeriyor ki pedofili pornosu olarak nitelendi.

Gözaltına alınan yayınevi sahibi serbest
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, hakkında soruşturma başlatılan "pedofili" içeren ifadelerin bulunduğu kitabın basıldığı yayınevinin sahibi Alaattin Topçu, emniyete teslim olduktan sonra gözaltına alınmıştı. Topçu serbest bırakıldı.