Zuhal Topal köylü oldu! Sosyal medyayı sallayan fotoğraflar

Zuhal Topal köylü oldu! Sosyal medyayı sallayan fotoğraflar

Fox TV'deki Zuhal Topalla Sofrada programının yapımcı ve sunucusu Zuhal Topal, çekimler için gittiği Trabzon'daki bir köyde paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Zuhal Topal köylü oldu! Sosyal medyayı sallayan fotoğraflar - Sayfa 1

Şu sıralar Fox TV ekranlarının sevilen yemek yarışması 'Zuhal Topalla Sofrada' ile izleyiciyle buluşan Zuhal Topal, yapımcı eşi Korhan Saygıner'le birlikte çekimler için Trabzon'un Yomra ilçesi Yenice köyüne gitti. Köyde yaşadığı ilginç anları takipçileriyle paylaşan ünlü sunucunun fotoğrafları çok konuşuldu.

Zuhal Topal köylü oldu! Sosyal medyayı sallayan fotoğraflar - Sayfa 2

Yöresel kıyafetlerle odun kırarken bir fotoğraf paylaşan Zuhal Topal, paylaşımının altına "Odun da kırdım valla. Yakışmış mı tatlişkolarım?" notunu düştü. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Zuhal Topal köylü oldu! Sosyal medyayı sallayan fotoğraflar - Sayfa 3

Zuhal Topal Kimdir? 1976 doğumlu olan Zuhal Topal İstanbullu bir dizi oyuncusu. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yapan Zuhal Topal şöhreti Sihirli Annem dizisinde "Suzan" karakteri ile buldu.

Zuhal Topal köylü oldu! Sosyal medyayı sallayan fotoğraflar - Sayfa 4

Atv'de yayınlanan Selena adlı dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada yer aldı. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölüm yer alan Zuhal Topal daha sonra evlilik programı sunuculuğuna geçiş yaptı.