Zeynep Demirel: Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim

Zeynep Demirel: Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim

Fenerbahçe'de süresiz kadro dışı kalan ve Ali Koç'un 'bana saygısızlık yaptı' dediği Volkan Demirel, sarı-lacivertli camiaya seslenirken ''özür dilemem gerekirse özür dilerim'' demişti. Zeynep Zemirel'den eşine destek geldi.

Zeynep Demirel: Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim - Sayfa 1

Fenerbahçe'de süresiz kadro dışı kalan ve Ali Koç'un 'bana saygısızlık yaptı' dediği Volkan Demirel'den dün bir açıklama geldi. Volkan Demirel, yaptığı açıklama yaşanan olayların bir kısmının doğru olduğunu bazı kısımların ise Ali Koç'a yanlış iletildiğinin altını çizen Volkan Demirel, ''özür dilemem gerekirse özür dilerim'' diyerek sarı-lacivertli taraftarlara ve camiaya seslendi.

Zeynep Demirel: Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim - Sayfa 2

DURUMU COMOLLI'DEN ÖĞRENDİ: 15 yıldır Fenerbahçe'nin kalesini koruyan milli file bekçi Volkan Demirel, bu sezon kadro dışı kaldı. Durumu sportif direktörümüz Damien Comolli'nin beni aramasıyla öğrendim' diyen Volkan Demirel'e en büyük destek eşi Zeynep Demirel'den geldi.

Zeynep Demirel: Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim - Sayfa 3

''SENİ EN İYİ BEN TANIRIM'': Aile fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Zeynep Demirel, altına şu notu düştü: "Bak 8 yılı devirmişiz birlikte... Ve ben seni şu son bir haftada sevdiğim kadar hiç sevmemişim meğer. Konuşacak çok şey var... belki gelir zamanı belki gelmez. ama bil ki seni en iyi tanıyan benim, neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim... "

Zeynep Demirel: Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim - Sayfa 4

Volkan Demirel, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen düğün töreninde, Belçika güzeli Zeynep Sever ile yaşamını birleştirmişti.