Yolun sonuna geldi Kanal D fenomen diziye alelacele final yaptırıyor

Kanal D'nin bri dizisi daha final yapıyor. Hatta öyle bir final yapıyor ki normalde bitmesi gereken tarihten bir hafta daha erkene çekildi tarihi. Peki Kanal D'nin alelacele final yaptırmak istediği o dizi hangisi? İşte detaylar.

Yolun sonuna geldi Kanal D fenomen diziye alelacele final yaptırıyor - Sayfa 1

Doğan Medya Grubu'nun satışının ardından bir takım değişiklikle beklenen Kanal D'de düğmeye basıldı. Önce Kanal D'nin patronu Murat Saygı oldu. Onlardan birinin final yapması zaten bekleniyordu ama çok büyük bir sürpriz daha yaşandı? Kanal D'nin final yaptıracağı o dizisi hangisi?

Yolun sonuna geldi Kanal D fenomen diziye alelacele final yaptırıyor - Sayfa 2

AYAKTA KALAN TEK KALE; 12 sezondur Kanal D ekranlarında ayakta kalabilen Arka Sokaklar aynı zamanda, Türkiye televizyonlarında yayınlanan en uzun dizi. Arka Sokaklar'ı izleyici o kadar seviyor ki, sayesinde 13.sezon için onay alındı. Arka Sokaklar, Kanal D'nin ayakta kalan tek dizisi olacak.

Yolun sonuna geldi Kanal D fenomen diziye alelacele final yaptırıyor - Sayfa 3

VATANIM SENSİN FENOMENLİKTEN FİNALE; ilk başladığı dönem oldukça beğenilen bir dizi olan Vatanım Sensin, yayında olan son sezonu ile cidid bir düşüş yaşadı ve final engel olamadı. Vatanım Sensin bu sezon sonunda final yapıyor.

Yolun sonuna geldi Kanal D fenomen diziye alelacele final yaptırıyor - Sayfa 4

SİYAH BEYAZ AŞK FİNAL YAPIYOR AMA; Dizi son dönemlerde reyting kaybı yaşıyordu, dizi için Tv8 ile görüşmeler yapıldı ama sonuç alınamadı. Hiç bir kanal ile anlaşma sağlayamayan yapım, final senaryosunu açık bırakmaktan vazgeçti. Siyah Beyaz Aşk 34.bölümü ile final yapacaktı.