DÜNYA

Yıpranmış lastikleri akılalmaz yöntem ile yenileyen adam

Hindistan'da bir adam, kendi bulduğu yöntemle eski lastikleri yenilediği anlar sosyal medyada yayıldı. Lastiklerin üzerinde yer alan şekilleri tek tek elleriyle açan adam ilginç anlara sahne oldu.

Hindistan'da yıpranmış ve üzerindeki şekilleri erimiş lastikleri elindeki kesici bir aletle yeniden açan adamın yöntemi izleyenlere pes dedirtti. Görüntülerde bir adam, eski araba lastiklerinin üzerinde erimiş olan çizgileri ve şekilleri elindeki kesici bir aletle yeniden açıyor. Akıllara durgunluk veren bu yöntemle yeniden kullanılabilir olduğunu iddia ettiği lastileri büyük bir ustalıkla ayarlıyor. Sosyal medyada yayılan görüntü kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi ve gündem oldu. İşte Hintli adamın inanılmaz yöntemi!

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 2 yorum