Yılmaz Erdoğan sınırlarını zorladı!

Yılmaz Erdoğan sınırlarını zorladı!

Organize İşler'in ikinci filminin çekimleri tamamlandı. Filmin yönetmeni Yılmaz Erdoğan ve oyuncular özel gecede buluştu. Erdoğan, "Ben oyuncunun performansının sınırını zorlarım ki, iyi bir şey ortaya çıksın diye. Nitekim de öyle bir film oldu” dedi.

Yılmaz Erdoğan sınırlarını zorladı! - Sayfa 1

Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen yeni filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın çekimlerini tamamladı. Film ekibi çekimlerin bitmesini önceki akşam BKM Mutfak Uniq’te kutladı. Kutlama gecesine filmin yönetmeni Erdoğan ile başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Büşra Pekin, Mahir İpek, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ekin türkmen katıldı.

Yılmaz Erdoğan sınırlarını zorladı! - Sayfa 2

Yılmaz Erdoğan, “Çok başarılı bir çekim süreci bitti. Biraz yorulduk ama emeğimize değdi. Ben oyuncunun performansının sınırını zorlarım ki, iyi bir şey ortaya çıksın diye. Nitekim de öyle bir film oldu” dedi.

Yılmaz Erdoğan sınırlarını zorladı! - Sayfa 3

Geceye tek katılan Tatlıtuğ, “Çekimler harika geçti. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Yılmaz Erdoğan sınırlarını zorladı! - Sayfa 4

Bensu Soral ise “Benim ilk sinema filmimdi. O yüzden çok heyecanlıyım. Hele ki 13 yıl önce çekilmiş Organize İşler gibi kült bir filmin ikincisinde rol almak daha da mutlu etti beni. Yılmaz Erdoğan’la çalışmak harika bir duygu” diye konuştu.