Yıllar sonra itiraf etti: Sibel Can'ı yolasım vardı

Hülya Avşar'ın Star Tv'deki programının bu haftaki konuğu Muazzez Abacı'ydı. Ama programa en çok Avşar kızının yaptığı itiraflar damga vurdu.

Yıllar sonra itiraf etti: Sibel Can'ı yolasım vardı - Sayfa 1

Hülya Avşar'ın Star Tv'deki programının bu haftaki konuğu Muazzez Abacı'ydı. Ama programa en çok Avşar kızının yaptığı itiraflar damga vurdu. Hülya Avşar yıllar sonra İbrahim Tatlıses ve Sibel Can’a dair şu itirafta bulundu:

15
Yıllar sonra itiraf etti: Sibel Can'ı yolasım vardı - Sayfa 2

“İzmir Fuarı’nda İbrahim Tatlıses ile sahneye çıkacaktık. Afişler basılmıştı. Ancak İbrahim Tatlıses, beni kadrodan attı. Yerime Sibel Can’ı aldı. Büyük hayal kırıklığına uğramıştım. Çok ağladım. Sibel Can’ı yolasım vardı. Sonra imdadıma Muazzez Abacı yetişti. Beni alt kadrosuna dahil etti.”

25
Yıllar sonra itiraf etti: Sibel Can'ı yolasım vardı - Sayfa 3

NE OLMUŞTU? Sibel Can o dönem rahmetli Fahrettin Aslan’ın sahibi olduğu Maksim Gazinosu’nda konser veriyordu. İddiaya göre; Hülya Avşar’a kızan İbrahim Tatlıses, Fahrettin Aslan’ı aradı ve “Sibel’i bu gece gönderdin gönderdin. Yoksa bir daha senin gazinolarının hiçbirinde sahneye çıkmam” dedi. Sibel Can ilk uçakla İzmir’in yolunu tuttu.

35
Yıllar sonra itiraf etti: Sibel Can'ı yolasım vardı - Sayfa 4

Öte yandan Muazzez Abacı, program çıkışı yürekleri ağza getirdi. Usta sanatçı şoförüne, “15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçelim” dedi. Ancak şoförü trafik yüzünden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden gitmek istedi.

45