Yıldız Tilbe sahnede kendinden geçti! Olay frikik

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, Bodrum Antik Tiyatro'da izdihama neden oldu. Sahnede yaptığı ilginç danslarla kendinden geçen Tilbe, frikik vermekten de kaçamadı.

Bodrum Antik Tiyatro'da geçtiğimiz akşam Yıldız Tilbe rüzgarı esti. Sahnede yaptığı ilginç danslarla bir an olsun yerinde duramayan ünlü sanatçı bilet satışlarında da rekor kırdı. Ünlü sanatçı sahnede verdiği frikiğe rağmen çılgın dansına devam etti.

Sevenlerinin tezahürat ve alkışları ile sahneye çıkan sanatçı, konserine bir Yıldız Tilbe klasiği olan “Delikanlım” adlı parçayla başladı. Sanatçı, ardından “Sana değer”, “Vazgeçtim” gibi birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Siyah tüllü bir elbiseyle sahneye çıkan Tilbe, konserin ilerleyen saatlerinde ayakkabılarını çıkararak dilediğince dans etti.

Saatler öncesinden konser alanına gelen Yıldız Tilbe hayranlar kilometrelerce kuyruk oluşturdu. Konser alanında ise oturacak yer kalmaması nedeniyle birçok Tilbe hayranı merdiven boşluklarına kadar oturdu. Yaz konserleri kapsamında sahne alan sanatçılar içerisinde en kalabalığı Yıldız Tilbe konseri oldu. Sıla konserinden de kalabalık olan konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi. Konser biletleri ise yok sattı.