Yıldız Tilbe önce yazdı sonra sildi! Şok görüntüler için bakın ne dedi

Ünlü popçu Yıldız Tilbe, konser sırasında orkestrasını azarladığı görüntüler için sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ancak Tilbe bir süre sonra yazdıklarını kaldırdı.

Yıldız Tilbe önce yazdı sonra sildi! Şok görüntüler için bakın ne dedi - Sayfa 1

Yıldız Tilbe'nin bir konser sırasında ritmi kaçırdıkları gerekçesiyle ekibini azarladığı anlar gündeme bomba gibi düştü. Görüntüler Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında ekrana gelince ünlü popçuya sanat camiasından da sert eleştiriler geldi. Uzun süre sessizliğini koruyan Tilbe ise sosyal medya hesabından konuyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ancak Tilbe kısa süre sonra yazdıklarını teker teker sildi.

Yıldız Tilbe önce yazdı sonra sildi! Şok görüntüler için bakın ne dedi - Sayfa 3

"SAZIMI ALIR GİDERDİM": Arabesk müziğin usta isimlerinden Taşıyan, Kanal D'de konuk olduğu '2. Sayfa' programında yaşananları Yıldız Tilbe'ye yakıştırmadığını belirterek, "İnsanların gözleri önünde kalp kırılmaz. Müzisyen kardeşlerimiz emektar kardeşlerimiz. Konuşacağın varsa içeride konuş...

Yıldız Tilbe önce yazdı sonra sildi! Şok görüntüler için bakın ne dedi - Sayfa 4

Her işin bir raconu var. Ben orada olsaydım, sazımı alır giderdim. Bir de Yıldız'la çalışan insanlar amatör değildir. İyi müzisyenlerdir onlar." ifadelerini kullandı.