GÜNCEL

Yılanların dansı görenleri hayrete düşürdü

ADIYAMAN’ın Sincik ilçesinde iki yılanın büyüleyici dansı görenleri hayrete düşürdü.

ADIYAMAN’ın Sincik ilçesine bağlı Çatbahçe köyünde oldukça ilginç görüntülere sahip olan yılanların dansı bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Çatbahçe köyünde yaşayan Zeki Yıldırım, evin önündeki bahçede iki yılanın birbirine kenetlendiğini fark etti. Halk arasında Kara Yılan olarak bilinen yılan türünü gören Yıldırım, dans eden her iki yılanı Cep telefonu kamerasıyla çekerek anı ölümsüzleştirdi. Bir süre dans eden yılanlar daha sonra gözden uzaklaştı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar