Yeşim Salkım Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı fena bombaladı! İnşallah patlarsınız

Yeşim Salkım Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı fena bombaladı! İnşallah patlarsınız

Demet Akalın'ın Okan Kurt ile boşanmasının ardından geçtiğimiz yıl küstüğü Gülben Ergen ile arasındaki buzlar erimeye başladı. İkili arasında yaşanan bu yakınlaşmaya Yeşim Salkım ateş püskürdü!

Yeşim Salkım Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı fena bombaladı! İnşallah patlarsınız - Sayfa 1

Demet Akalın'ın Okan Kurt ile boşanmasının ardından geçtiğimiz yıl küstüğü Gülben Ergen ile arasındaki buzların erimesi Yeşim Salkım'ı fena sinirlendirdi. Ergen ve Akalın'ı için ''patlarsınız inşallah'' diyen Salkım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yeni bir kavganın fitilini ateşledi.

Yeşim Salkım Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı fena bombaladı! İnşallah patlarsınız - Sayfa 2

'NASIL AYNI MASADA OTURUYORSUNUZ?': Gülben Ergen ve Demet Akalın'ın barışma haberlerinin ardından Yeşim Salkım Instagram hesabından ikiliye şu sözlerle tepki gösterdi:

Yeşim Salkım Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı fena bombaladı! İnşallah patlarsınız - Sayfa 3

"Nacizane daha az bağırın çünkü detone oluyorsunuz. Bir de nota öğrenin çok önemli bir de o kadar yukarılarda okumak için ses kontrol eğitimi alın ki kulak kanamasın. He bir de siz hep birbirinizin arkasından konuşup nasıl aynı masada oturuyorsunuz bize de öğretin. Patlarsınız inşallah!"

Yeşim Salkım Gülben Ergen ve Demet Akalın'ı fena bombaladı! İnşallah patlarsınız - Sayfa 4

'KEÇİ SARHOŞ OLUNCA DÖVÜŞMEYE KURT ARAR': Yeşim Salkım daha sonra da şu paylaşımı yaptı: "Keçi sarhoş olunca dövüşmeye kurt arar. Aslanın yokluğunda ormanı tilki sarar. Kartalın en zor zamanı en çok kargaya yarar. Yiğidin yiğitliği bayramda anlaşılmaz. Satılık yüreklerle çetin yollar aşılmaz."