BIST 5.231
DOLAR 18,80
EURO 20,50
ALTIN 1.168,81
MEDYA

Yeşil Deniz 64. bölüm fragmanı

Yeşil Deniz dizisi 64. yeni bölümüyle 14 Mart 2016 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak. Yeşil Deniz’in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Yeşil Deniz 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 14 Mart 2016 Pazartesi akşamı TRT 1'de...


Üsen’in son anda özündeki kötülüğe yenilip İsmail’i ihbar etmesiyle sadıçların hapishane oyunu ortaya çıkmıştır. İsmail ve Cemil birlikte hakim karşısında çıkarılırken Bahattin de aynı şekilde onlarla birlikte yargılanmaktadır. Bizimkiler hakimi İsmail’in hapisten zorla kaçırıldığına inandırmaya çalışırlar. Ancak Bahattin, İsmail’in savunmasını çalıp aynı iddiayı kendisi de ortaya atınca işler karışır. Üstelik Bahattin’in elinde sadıçların işlediği eski suçlarla alakalı onları tehdit edebilecek kozları da vardır.


Bu arada eski bir değirmene sığınan Pala Dayı da bir yandan Bahri’yle hesaplaşırken bir yandan da bağlantılarını kulanarak Yunanistan’a kaçabilmenin hesaplarını yapmaktadır. Sadıçların İsmail’in doğru söylediğini ispat edebilmek için önlerindeki tek seçenek ise maalesef Pala Dayı’dır.


İsmail’i ihbar ederek özüne dinen Üsen, hakettiğini bulacak mıdır? Kızının derslerindeki düşüşe çözüm arayan Hicabi, nasıl bir sürprizle karşılaşacaktır? Süleman ve Emin’in kritik bir hamlesi mahkemenin seyrini bir anda değiştirirken aileleri öğredikleri gerçeklerden sonra saıçlara nasıl bir tepki verecektir?

Sitene Ekle
Etiketler