Yeni Gelin'in oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova'ya katıldı!

Show TV'nin geçtiğimiz aylarda reytinglere kurban giden dizisi Yeni Gelin'de jandarma komutanı karakterine hayat veren Metin Çanak, ATV'deki Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil edildi.

Yeni Gelin'in oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova'ya katıldı! - Sayfa 1

ATV ekranalarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam (20 Aralık Perşembe) 15. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken, diziye yeni bir isim daha dahil edildi. Başrollerinde usta oyuncu Vahide Perçin'in yanı sıra Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi daha çok genç oyuncuların yer aldığı projeye 17. bölümden tekstil kralı Alaattin katılacak.

16
Yeni Gelin'in oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova'ya katıldı! - Sayfa 2

Dizideki kilit rollerden birisi olacak 'tekstil kralı Alattin'i ise müzisyen kimliğiyle de bilinen ve son olarak Show TV'deki Yeni Gelin dizisinde 'Jandarma komutanı' karakteriyle ekrana çıkan Metin Çanak canlandıracak.

26
Yeni Gelin'in oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova'ya katıldı! - Sayfa 3

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümde Neler Yaşanacak? 20 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde; Züleyha, birbirlerine silah çeken Demir ve Yılmaz'a 'beni öldürün, bitsin bu kavga' diye haykırınca, işler daha da çıkmaza girecek.

36
Yeni Gelin'in oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova'ya katıldı! - Sayfa 4

Öfkeden ve intikamdan gözü dönen iki adam, bu büyük karşılaşmada en acı gerçeklerle yüzleşecek. Demir ve Yılmaz karşılaşmasının ardından, Yılmaz ortadan kaybolacak.

46