Yeni Gelin'in 'Kendal Ağa'sı Mustafa Avkıran'ı kahreden ölüm! Sosyal medyadan duyuruldu

Yeni Gelin dizisinin 'Kendal Ağa'sı Mustafa Avkıran, bu sabah aldığı ölüm haberiyle kahroldu.

Yeni Gelin'in 'Kendal Ağa'sı Mustafa Avkıran'ı kahreden ölüm! Sosyal medyadan duyuruldu - Sayfa 1

Son olarak Show TV'nin fenomen dizisi 'Yeni Gelin'de 'Kalender Ağa' rolüyle izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Mustafa Avkıran, bu sabah aldığı kötü haberle yıkıldı. Avkıran'ın eşi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla sevenlerine kahreden haberi duyurdu. 

15
Yeni Gelin'in 'Kendal Ağa'sı Mustafa Avkıran'ı kahreden ölüm! Sosyal medyadan duyuruldu - Sayfa 2

Avkıran'ın Antalya'da yaşayan babası Tevfik Avkıran, geçen hafta evinde düştü. Antalya'da hastaneye götürülen Avkıran'ın başından yaralandığı belirlendi. Tedaviye alınan Tevfik Avkıran bu sabah hayata gözlerini yumdu. Ünlü oyuncunun eşi Övül Avkıran, ölüm haberini Instagram sayfasından şu sözlerle duyurdu;

25
Yeni Gelin'in 'Kendal Ağa'sı Mustafa Avkıran'ı kahreden ölüm! Sosyal medyadan duyuruldu - Sayfa 3

 "Mustafa ve Şerife Avkıran'ın oğlu, Güler Avkıran'ın eşi,Mustafa, Ahmet, Nalan ve Gökhan'ın babası, Ariadne, Aleyna, Faruk, Alinda ve Alaz'ın dedesi sevgili kayınpederim Tevfik Avkıran'ı kaybettik. Cenazesi 17 Şubat 2019 Pazar günü Antalya Uncalı Mezarlığı'ndaki camiden öğle namazını müteakiben kaldırılarak Serik Nebiler köyünde defnedilecektir."

35
Yeni Gelin'in 'Kendal Ağa'sı Mustafa Avkıran'ı kahreden ölüm! Sosyal medyadan duyuruldu - Sayfa 4

MUSTAFA AVKIRAN KİMDİR? 1983'te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu'na katıldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda yüksek lisans yaptı. Bir dönem Antalya Devlet Tiyatrosu'nda müdürlük de yaptı. 

45