Yeni Gelin'in Bella'sı yılbaşı bileti aldı cevabı herkesi şok etti

Show TV'de geçtiğimiz ay final yapan Yeni Gelin dizisinin Brezilyalı yıldızı Jessica May, önceki gün Bebek'te milli piyango bileti alırken görüntülendi.

3. sezonundan sonra reytinglerde çöküşe geçen Yeni Gelin dizisinin en sevilen karakteri olmayı başaran Jessica May, önceki gün Bebek'te bir parti çıkışında görüntülendi. Çıkışta gazetecilerin sorularına cevap veren güzel oyuncu, yeni yıla girerken denk geldiği bir milli piyangocudan bilet almayı da ihmal etmedi.

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, 25 yaşındaki güzel oyuncunun bilet aldığı esnada gazetecilerin "Para size çıkarsa ne yapacaksınız?" sorusuna verdiği cevap çevredeki vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı ancak 'Helal olsun' şeklinde gelen tepkilerle beğenileri topladı.

MUHTAÇ İNSANLARA YARDIM EDERİM: Büyük ikramiyenin çıkması halinde ne yapacağını söyleyen güzel oyuncu, “Bu çekilişi biliyorum. Brezilya’da da var. Şimdi bilet alıyorum. Çekiliş bana çıksa muhtaç olan insanlara yardım ederim. Sonuçta paraya muhtaç bir sürü insan var. Elimden gelen yardımı yaparım” dedi.

Yardımseverliğiyle tanına Jessica May, son karar olarak Denizli-Sundurlu’ya dikilmek üzere 2 bin adet fidan bağışında bulunmuştu.