Yeni Gelin'deki ilişkiye Halil İbrahim Kurum hayranları çıldırdı : 'Anan yaşında'

Show TV dizisi Yeni Gelin'de Baran'ı oynayan Halil İbrahim Kurum'un kendisinden 25 yaş büyük Sema Keçik ile olan ilişkisi hayranlarını isyan ettirdi. Takipçilerinden 'Möhteber ve sen tiksineceğim' yorumları alıyor.

Yeni gelin dizisinde 'Baran' karakterini canlandıran Halil İbrahim Kurum'un dizide ablası rolündeki Sema Keçik ile olan ilişkisi olay oldu. Kurum ve Keçik'in sosyal medyadaki takipçilerinden yaş farkının büyük olduğu ilişkiye farklı yorumlar geldi. Sema Keçik'i takipçileri 'cesareti' için tebrik ederken, Halil İbrahim Kurum'un takipçileri nezaket sınırlarını aşan ağır eleştiriler getirdi. İşte günün olayı olan aşkta yeni bilgiler:

ABLA KARDEŞ ROLÜNDEN İLİŞKİYE : Yeni Gelin dizisinde Möhteber rolünü oynayan Sema Keçik 53 yaşında, ona aşık olan genç oyunca Halil İbrahim Kurum ise 28 yaşında. Dizide Halil İbrahim Kurum ve Sema Keçik abla kardeş rolünü oynuyorlar. Sette başlayan aşklarını bir süre gizleyen ikili yaz tatilini birlikte yurt dışında geçirdi. Halil İbrahim Kurum'un instagram hesabından yaptığı bu paylaşım da o başbaşa tatilden.

İLİŞKİYE FARKLI TEPKİLER : Halil İbrahim Kurum'un kendisinden 25 yaş büyük Sema Keçik ile olan ilişkisi sosyal medyada farklı yorumlara sebep oldu. Kurum'un takipçileri nezaket sınırlarını aşan eleştirilerde bulunurken, Sema Keçik'in hayranları ilişkiye onay verdi.

GÜZEL VE CESARETLİSİNİZ : Kurum ile aşk yaşayan Sema Keçik'in hayranları ilişkiye destek verip 'Süpersiniz yaşayın hayatınızı tebrik ediyorum tam bir osmanlı hatunu güzel ve cesaretlisiniz' diye yazdılar. Sema Keçik küçük aşkıyla ilgili bir açıklama yapmamayı tercih etti.