Yeni Gelin'de 25 yaş farkı bulunan Sema Keçik ve Halil İbrahim Kurum aşkı son buldu

Reytinglerde üst sıraları zorlayan Show TV'nin sevilen dizisi Yeni Gelin geçtiğimiz hafta final yapmıştı. Dizide aralarında 25 yaş farkı olan Halil İbrahim Kurum ve Sema Keçik aşkının da diziyle birlikte bittiği ortaya çıktı.

Show TV'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Halil İbrahim Kurum ve Sema Keçik çifti, flaş bir kararla ayrıldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda gündeme bomba gibi düşen bu aşk haberine aralarındaki yaş farkı nedeniyle tepki yağmıştı.

Yeni Gelin dizisinde 'Möhteber' karakterini canlandıran Sema Keçik 53, sevgilisi Halil İbrahim Kurum 28 yaşında. Dizide abla kardeş rolünü oynayan Halil İbrahim Kurum ve Sema Keçik, sette başlayan aşklarını bir süre gizlemiş ve ikili yaz tatilini birlikte yurt dışında geçirmişti.

Yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Kurum'un kendisinden 25 yaş büyük Sema Keçik ile olan ilişkisi sosyal medyada farklı yorumlara sebep oldu. Kurum'un takipçileri hakaret derecesine varan eleştirilerde bulunurken, Sema Keçik'in hayranları ilişkiye onay vermişti.

FOTOĞRAFLAR SİLİNMEDİ! Kurum ile aşk yaşayan Sema Keçik'in hayranları ilişkiye destek verip 'Süpersiniz yaşayın hayatınızı tebrik ediyorum tam bir osmanlı hatunu güzel ve cesaretlisiniz' demişlerdi. İkiliden ayrılık haberleriyle alakalı bir açıklama gelmezken, Halil İbrahim Kurum'un Instagram hesabında Sema Keçik'le olan fotoğraflarını henüz kaldırmaması dikkat çekti.