Yeni Gelin dizisinin fişi çekildi Show TV aldığı kararla şaşkına çevirdi

Show TV'nin en iddialı ve başarılı dizilerinden biri olan Yeni Gelin için izleyenleri üzecek bir karar çıktı. 3. sezonunda istediğini bulamayan dizi erken final yapacak.

Show TV'nin 3 sezondur devam eden başarılı dizisi Yeni Gelin hakkında seyirciyi üzecek bir karar çıktı. Son bölümlerinde reyting sıralamasında listenin altında kalan Yeni Gelin erken final yapacak. Başrollerini Brezilyalı oyuncu Jessica May ve Tolga Mendi'nin paylaştığı Yeni Gelin dizisi ne zaman final yapacak?

63. BÖLÜMÜ İLE ERKEN VEDA: Show TV'nin 3. sezonuna başlayan Süreç Film imzalı 'Yeni Gelin' dizisi için final kararı alındı. Ersoy Güler'in yazıp yönettiği komedi dizisi 2 sezon boyunca cumartesi akşamları zirvede yer almış, kanalın da yapımcının da yüzünü güldürmüştü. Yeni Gelin dizisi 3 hafta sonra ekrana gelecek olan 63. bölümüyle ekrana veda edecek.

USTA OYUNCU KADROSU: Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Yeni Gelin'de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

YENİ GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU: Yeni Gelin 60. Bölümünde; Kalender Ağa yıllardan beri süre gelen töreyi, geleneği bozmaya, tek eşli bir hayata adım atmaya kararlıdır.