Yeni aşk mı? Aleyna Tilki fena yakalandı

Yeni aşk mı? Aleyna Tilki fena yakalandı

Aleyna Tilki, özel aracının ön koltuğuna oturduğu sırada, yanına genç bir erkek arkadaşı gelerek aracın direksiyon koltuğuna oturdu. "Yeni bir aşk mı?" sorularını cevaplamayan Tilki'nin, keyfi bir anda kaçtı.

Yeni aşk mı? Aleyna Tilki fena yakalandı - Sayfa 1

Geçtiğimiz hafta ‘Star olunmaz, Star doğulur’ açıklamasıyla gündeme gelen Aleyna Tilki, önceki gece Asmalımescit’te bulunan Soho House adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Bir hayli keyifli olduğu gözlenen Aleyna Tilki, yanına gelen sokak çalgıcılarının kendisine söylediği şarkılarla daha da mutlu oldu.

Yeni aşk mı? Aleyna Tilki fena yakalandı - Sayfa 2

KEYFİ KAÇTI: Genç şarkıcı, özel aracının ön koltuğuna oturduğu sırada, yanına genç bir erkek arkadaşı gelerek aracın direksiyon koltuğuna oturdu. "Yeni bir aşk mı?" sorularını cevaplamayan Tilki'nin, keyfi bir anda kaçtı. Patlayan flaşlar karşısında morali bozulan ikili, gecenin karanlığında gözlerden kayboldu.

Yeni aşk mı? Aleyna Tilki fena yakalandı - Sayfa 3

LÜKS CİPTE 4 BİN TL HASAR: Aleyna Tilki'nin geçtiğimiz ağustos ayında 700 bin TL'ye aldığı Porsche marka cipinin ise arka tamponu ve egzost kısmının hasarlı olduğu, hasar miktarının yaklaşık 4 bin lira olduğu öğrenildi.

Yeni aşk mı? Aleyna Tilki fena yakalandı - Sayfa 4

İşte geceden kareler...