BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Yemekteyiz'de şoke eden olay! Meğer herkesten saklamış

Yemekteyiz'in önceki gün yayınlanan bölümünde Onur Büyüktopçu'nun aşçılardan bir puan kırdığını öğrenen Seynur Hanımın, kendisini tanıtırken aşçı olduğunu sakladığı öğrenildi.

Yemekteyiz'de bu hafta Turan Akbaş, Cevdet Sekili, Seynur Güçlü, Nermin Kutlu ve Emre Günay arasındaki kıyasıya rekabet devam ederken, haftanın ikinci gününde çok çarpıcı bir olay yaşandı. 

Onur Büyüktopçu'nun aşçılardan bir puan kırdığını öğrenen Seynur Hanımın, kendisini tanıtırken aşçı olduğunu sakladığı öğrenildi.

Seynur Güçlü kimdir nereli ne iş yapıyor? : Yemekteyiz'de 3. gün yarışmacısı olan Seynur Güçlü 51 yaşında. Evli olan Seynur Güçlü'nün 3 çocuğu var. Aslen Tokatlı olan Seynur Güçlü Yemekteyiz'in en iddialı yarışmacısı. Zira kendisi bir aşçı.

Emre Günay kimdir nereli ne iş yapıyor? : Yemekteyiz birincisinin belli olacağı cuma günü ev sahibi Emre Güney. 5. gün yarışmacısı olan Emre Güney 64 yaşında. Evli ve 1 çocuk annesi olan Emre Güney, yer hostesliğinden emekli. İş gereği dünyayı gezen Emre Güney kendisini heyecanlı ve telaşlı biri olarak tanımlıyor.

Turan Akbaş kimdir nereli ne iş yapıyor : Turan Akbaş 23 yaşında bekar. Aslen Ispartalı olan Turan Akbaş bir modelist. El işleri yapan Turan Akbaş komşuları ile altın günü yapmayı ve roman havası oynamayı çok seviyormuş. Turan Akbaş Yemekteyiz'in birinci gün yarışmacısı.

Cevdet Sekili kimdir nereli ne iş yapıyor? : 38 yaşındaki Cevdet Sekili evli ve 4 çocuk babası. Aslen Çorumlu olan Cevdet Sekili restorant işletmecisi ve kendini bir gurme olarak tanımlıyor. Cevdet Sekili'nin bir yemek kitabı bulunuyor. Sekeli Yemekteyiz'in 2. gün yarışmacısı.

Nermin Kutlu kimdir nereli ne iş yapıyor? : Yemekteyiz'in 4. gün yarışmacısı Nermin Kutlu. 26 yaşında olan Nermin evli. Yüzmek seyahat etmek Nermin Kutlu'nun hobileri arasında. Nermin Kutlu kendini ise sıcakkanlı ve sevgi dolu biri olarak tanımlıyor.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Alkolü fazla kaçırınca tepeden aşağı yuvarlanan adam
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok infaz sahnesi
Seren Serengil, Yaşar İpek'le birlikte trafik kurallarını çiğnediği anlar!
Güzel Spiker röportajı beklerken çamur banyosu yaptı!
Kadın 26. bölüm fragmanı
Jet Sosyete 9. bölüm fragmanı
Burası Adana: Ağaçtaki araçtan son anda kurtarıldılar!
Tahtaların içinden çıktı: 4 milyon değerinde!
Pamukkale'ye ücretsiz giriş izdihamı: Yasak dinlemediler!
Yorumlar