GÜNCEL

Yavrusunu korumak için onlarca sırtlanla böyle mücadele etti!

Afrika ülkesi Botsvana'da onlarca sırtlan tarafından çevrelenen anne aslan ve yavrusunun görüntüleri izleyenleri heyecanlandırıyor.

Afrika ülkesi Botsvana'da onlarca sırtlan tarafından çevrelenen anne aslan ve yavrusunun görüntüleri izleyenleri heyecanlandırıyor. Dört bir yandan saldıran sırtlanlara karşı yavrusunu savunan aslan onlarcasına karşı tek başına giriştiği amansız mücadelede galip geliyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar1 yorum