Yaşamayanlar dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'yu delirtecek 'vampir' benzetmesi!

Yaşamayanlar dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'yu delirtecek 'vampir' benzetmesi!

Elçin Sangu'ya menajerlik sözleşmesini feshettiği için 100 bin liralık tazminat davası açan oyuncu ve menajer Başay Okay, Yaşamayanlar dizisinde vampir rolünü oynayan Elçin Sangu'yu delirtecek bir yorum yaptı.

Yaşamayanlar dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'yu delirtecek 'vampir' benzetmesi!  - Sayfa 1

YAŞAMAYANLAR dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'ya eski menajerinden olay bir gönderme geldi. Oyunculuk sözleşmesini tek taraflı feshettiği için Elçin Sangu'ya 100 bin liralık tazminat davası açan oyuncu ve menajer Başay Okay, vampir rolünü oynayan Elçin Sangu'yu delirtecek bir yorum yaptı.

Yaşamayanlar dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'yu delirtecek 'vampir' benzetmesi!  - Sayfa 2

Oyunculuk sözleşmesini feshettiği iddiasıyla oyuncu ve menajer Başay Okay, Elçin Sangu'ya 100 bin dolarlık tazminat davası açmıştı. Okay ve Sangu arasındaki arasındaki sular durulmuyor.

Yaşamayanlar dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'yu delirtecek 'vampir' benzetmesi!  - Sayfa 3

"Hukuki işlem başlattık ama savaş açmadık" diyen Okay, "6 senedir menajerlik yapıyorum. Hem ben, hem de o oyuncu arkadaşımız bu durumun yaptığımız işlerin önüne geçmesini istemeyecektir. Bütün her şeyi hukuka bıraktık" dedi. Okay ayrıca, çıkan iddiaların aksine, "hiçbir zaman 'bu kadar para istiyorum' demedim" ifadelerini kullanmıştı.

Yaşamayanlar dizisinin 'Mia'sı Elçin Sangu'yu delirtecek 'vampir' benzetmesi!  - Sayfa 4

İki yıldır süren dava henüz sonuçlanmazken Başay Okay, Elçin Sangu ile ilgili olay bir yorumda bulundu.