Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Talat Bulut'un taciz olayıyla ilgili ters köşe yaptı!

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Talat Bulut'un taciz olayıyla ilgili ters köşe yaptı!

Yasak Elma dizisinde Talat Bulut'un kızı Lila karakterine hayat veren oyuncu Ayşegül Çınar, katıldığı '2. Sayfa' programında yaşanan taciz olayına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Talat Bulut'un taciz olayıyla ilgili ters köşe yaptı! - Sayfa 1

Taciz olayının takipsizlikle sonuçlanmasının ardından 'Yasak Elma' setine geri dönen Talat Bulut'un, kostüm asistanı Özge Ş. ile yaşadığı olay hakkında konuşan Ayşegül Çınar, taciz olayına inanmadığına ve Bulut ile sürekli birlikte olduğunu söyledi. Dizide kostüm asistanı olarak çalışan Özge Ş'yi çok iyi tanımadığını ifade eden Çınar, "Beni de birkaç kez giydirmişti. Zaten 1-2 haftadır sette çalışıyordu, şu an bizde devam etmiyor. Çok şeker bir kızdı böyle bir şey yapabileceğini düşünmedik" dedi.

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Talat Bulut'un taciz olayıyla ilgili ters köşe yaptı! - Sayfa 2

"TALAT BULUT'U TANIDIĞIM KADARIYLA BÖYLE BİR ŞEY YOK": Ben Talat ağabeyi yakından tanıdığım için açıkçası bu olaya pek inanmadım, konduramadım. Böyle bir şey olsa kesinlikle hissederdim. Olmuş diye sorarsanız bence olmamıştır biz hepimiz oradaydık.

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Talat Bulut'un taciz olayıyla ilgili ters köşe yaptı! - Sayfa 3

Benim tanıdığım kadarıyla böyle bir şey yok ve olay yargılanarak bitti. Biz sezon finalinin son sahnesini çekene kadar bu konu hiç geçmedi. Neden bu konu o gün çıkmadı da 6 gün sonra olay ortaya çıktı ben de bunu anlamıyorum.'' dedi.

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Talat Bulut'un taciz olayıyla ilgili ters köşe yaptı! - Sayfa 4

TALAT BULUT'A ÖZEL KARAVAN: Ayşegül Çınar sözlerine şöyle devam etti: ''Olaydan sonraki set günlerimizde hiçbirimiz rollerimize konsantre olamadık. Çekimler birkaç kez tekrar edildi. Çünkü gerginlik hakimdi.