Yarı insan yarı domuz doğurdu! Görenler çığlık çığlığa kaçtı

Yarı insan yarı domuz doğurdu! Görenler çığlık çığlığa kaçtı

Filipinler'de doğum yapan bir keçinin yarı insan yarı domuz şeklinde bir keçi yavrusu doğurması tüm ülkeyi korkuttu. Keçi yavrusunu görenler bağırarark uzaklaştı

Yarı insan yarı domuz doğurdu! Görenler çığlık çığlığa kaçtı - Sayfa 1

MUTANT ŞEYTAN: Filipinler'de bir keçinin yavrusu yarı insan yarı domuz olarak doğdu. Görenleri endişeye düşüren manzara köy halkının büyük panik yaşamasına neden oldu. Çünkü 'mutant şeytan' olarak adlandırdıkları yavrunun köylerine uğursuzluk getireceğini düşünüyorlar.

Yarı insan yarı domuz doğurdu! Görenler çığlık çığlığa kaçtı - Sayfa 2

HERKES PANİK İÇİNDE: Yarı domuz yarı insan olan bebeği tüm köyün görmeye geldiğini söyleyen Josephine Repique de yavrunun ne olduğu hakkında kimsenin fikir sahibi olmadığını anlatarak tüm köyün durumu korkuyla karşıladığını söyledi.

Yarı insan yarı domuz doğurdu! Görenler çığlık çığlığa kaçtı - Sayfa 3

KEÇİNİN YAVRUSU ŞOK ETTİ: Filipinler'deki Sultan Kudarat isimli çiftlikte doğum yapan keçi, köyün panik yaşamasına neden oldu. 2 Kasım'da sezaryenle doğum yapan keçinin yavrularını gören çığlık çığlığa bağırdı.

Yarı insan yarı domuz doğurdu! Görenler çığlık çığlığa kaçtı - Sayfa 4

Ters giden bir durum olduğu doğum esnasında anlaşılmış olsa da o manzarayla karşı karşıya kalmak garipliğin ne olduğunu gözler önüne serdi.