Yarı çıplak basılmıştı itiraf etti: Kocam erken gidecek bana gel

ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesinde, 32 yaşındaki Soner U., kendisini aldattığını düşündüğü eşine, işe gittiğini söyleyerek evden çıktı. Evinin yanında gizlenen Soner U., evine giren Bayram A. ve eşi Şenay U.'yu dövdü. Bayram A. ifadesinde olayı ve sonrasını anlattı.

Yarı çıplak basılmıştı itiraf etti: Kocam erken gidecek bana gel - Sayfa 1

Olay, Ereğli Kepez Mahallesi Yeşiltepe Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, eşi Şenay U.'nun kendisini aldattığından şüphelenen Soner U. sabah işe gittiğini söyleyerek evden ayrıldı. İşe gitmeyerek evinin yanında gizlenen Soner U., Bayram A.'nın eve girdiğini gördü. Soner U. evine girerek eşi ve üzeri çıplak olan Bayram A.'yı dövdü.

Yarı çıplak basılmıştı itiraf etti: Kocam erken gidecek bana gel - Sayfa 2

''KOCAM İŞE GİDECEK BANA GEL'': Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşanan olayı Bayram A. ifadesinde şöyle anlattı: “Şenay ile 5-6 aydır arkadaşız. Aramızda duygusal bir ilişki oluştu. Genellikle telefondan görüşürüz. Zamanla birbirimizi sevmeye başladık. O gün köyden Ereğli’ye gidecektim. Akşam Şenay ile telefonda konuştuk. ‘Sabah Ereğli’ye geldiğinde evime gel, eşim erkenden işe gidecek’ dedi. Sabah 07.30 sıralarında beni aradı. Ben de 08.00 sıralarında evine gittim. Şenay kapıyı açtı, ben de eve girdim.”

Yarı çıplak basılmıştı itiraf etti: Kocam erken gidecek bana gel - Sayfa 3

“BANYOYA SAKLANDIM”: “Oturdum. Daha sonra evin kapısı çaldı. Panikledim. Banyoya saklandım. Gelen Şenay’ın eşi Soner’di. Konuşmaya başladılar. Ne konuştuklarını duymadım. O sırada banyodan çıkarak evden çıkmaya çalıştım. Bina kapısından çıkarken kapı önünde bekleyen iki şahıs bana saldırmaya başladılar.”

Yarı çıplak basılmıştı itiraf etti: Kocam erken gidecek bana gel - Sayfa 4

“ŞİKÂYETÇİ DEĞİLİM, PİŞMANIM”: “Kendimi korumaya çalıştım. Soner de evden çıkarak bana vurmaya başladı. 3 kişi beni darp etti. Daha sonra polisler geldi beni kurtardı. Beni darp eden şahıslardan şikâyetçi değilim. Pişmanım.”