BIST 117.973
DOLAR 6,86
EURO 7,78
ALTIN 397,35
DÜNYA

Yaptığı şovla herkesi şaşırttı! Vücudunu şekilden şekle soktu

Afrikalı bir adamın sokak ortasında yaptığı ilginç hareketler sosyal medyada ilgiyle izlendi. Vücudunu şekilden şekle sokan adam marifetlerini herkesin içinde sergiledi.

Afrikalı bir adam sanki vücudunda kemik yokmuş gibi yaptığı birbirinden değişik hareketlerle izleyenleri şaşkına çevirdi. Sokakta kendi çapında gösteri yapan adam, ilginç anların yaşanmasına neden oldu. İşte o görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar