GÜNCEL

Yapışık ikizlerinin ayrıldıktan sonra ilk karşılaşma anları

Yapışık olarak doğan siyam ikizlerinin ayrıldıktan sonra birbirleri ile ilk karşılaşma anları...

Birbirlerine yapışık olarak doğan Eva ve Erika Sandoval isimli 2 yaşındaki ikizler gerçekleşen başarılı operasyonun sonunda ayrıldılar.

6 aylık bir çalışma sürecinin ardından 18 saat süren bir operasyonla ayrılan ikizlerin ameliyat sonrası birbirleri ile karşılaşma anları ise duygu dolu anlara neden oldu.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum