Yaklaşmak cesaret ister! Vücudunu görenin ağzı açık kalıyor

Yaklaşmak cesaret ister! Vücudunu görenin ağzı açık kalıyor

14 yaşında spora başlayan Rus vücut geliştirici Natalya Kuznetsova, görenleri hayrete düşürüyor. Kaslı ve fit vücuduyla erkeklere taş çıkartan Kuznetsova, kadınlara kendilerine güvenmeleri yönünde tavsiyelerde bulunuyor.

Yaklaşmak cesaret ister! Vücudunu görenin ağzı açık kalıyor - Sayfa 1

14 yaşında spora başlayan Rus vücut geliştirici Natalya Kuznetsova, görenleri hayrete düşürüyor. Kaslı ve fit vücuduyla erkeklere taş çıkartan Kuznetsova'nın açıklamaları da hayli çarpıcı. Natalya Kuznetsova, Moskova'daki bir spor salonunda egzersiz tekniklerini gösterdi ve kadınlara kendilerine güvenmeleri yönünde açıklamalarda bulundu.

Yaklaşmak cesaret ister! Vücudunu görenin ağzı açık kalıyor - Sayfa 2

ERKEKLERE TAŞ ÇIKARTIYOR: Özellikle spor yaparken kaslı vücudunu sosyal medya hesabı Instagram'dan hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmeyen Rus vücut geliştirici Natalya Kuznetsova'nın 337 bin takipçisi bulunuyor. Paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum gelen Rus vücut geliştirici Natalya Kuznetsova'nın vücudu özellikleri erkekleri kıskandırıyor.

Yaklaşmak cesaret ister! Vücudunu görenin ağzı açık kalıyor - Sayfa 3

Instagram'dan 14 yaşındaki fotoğrafını paylaşan Natalya Kuznetsova'nın vücudu yıllar önce normal bir kadın hatlarından ibaretti ancak şimdiki hali görenleri şaşırtıyor.

Yaklaşmak cesaret ister! Vücudunu görenin ağzı açık kalıyor - Sayfa 4

13 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşan Natalya Kuznetsova'nın yüz hatları da kas yığınına dönmüş durumda.