BIST 1.445
DOLAR 8,29
EURO 10,11
ALTIN 488,69
MEDYA

Vuslat 10. bölüm 2. fragmanı

Vuslat dizisi 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat 10. yeni bölümüyle 11 Mart 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak. Vuslat'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Vuslat 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat'ın yeni bölümünde neler olacak? Vuslat 11 Mart 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de...

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüz yüze kalacaklardır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
HDP’ye operasyon: 7 gözaltı
Kılıçdaroğlu'nun 'İstanbul' iddiası güldürdü
Erdoğan'ı gülümseten hediye
Bahçelievler'de 17 yaşındaki genç başından vurulmuş halde bulundu
Diyarbakır'da oğlu tüfekle vurulan anne canını hiçe saydı!
Gaziantep'te av tüfeğiyle oynarken kendini vuran 12 yaşındaki Mehmet öldü
10 bin kişi Sultanahmet Meydanı’ndan dünyaya seslendi
Kardeş Çocukları 7. bölüm 2. fragmanı
Savaşçı 66. bölüm fragmanı
Nöbet 2. bölüm fragmanı
Yorumlar