BIST 1.542
DOLAR 7,54
EURO 8,99
ALTIN 412,18

Ve tarih belli oldu Alişan ile Buse Varol nikah masasına oturuyor

Yaklaşık 3,5 aydır birliktelik yaşayan Alişan ve Buse Varol, geçtiğimiz günlerde evlilik için ilk adımı atarak aileler ile tanışmışlardı. Çiftin bugün nikah tarihi ve yeri belli oldu.

Alişan, Eda Erol!la ilişkisinin bitmesinin ardından Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanıştığı Buse Varol'la aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, geçtiğimiz günlerde evlilik için ilk adımı atmış ve Alişan, Buse Varol'u ailesiyle tanıştırmıştı. Alişan'ın yakın dostu Ece Erken, bir programda tanışma haberini şu sözlerle duyurmuştu: "Dün Buse, Alişan'ın evine gitti ve Suzan abla gelinini çok sevdi. İlk adımlar atıldı, haberiniz olsun!"

Yine Ece Erken, çift arasında yaşanan yeni bir gelişmeden daha bahsetmiş, sunuculuğunu yaptığı yayında "Alişan ve Buse nişan, düğün, söz yapmadan direkt nikâh kıyacaklar" diyerek çiftin evlenmeye karar verdiklerini duyurmuştu. Fakat çiftin nikah tarihi bir türlü belli olmamıştı.

Üç buçuk aydır birliktelik yaşayan ikilinin nikah tarihi ve yeri belli oldu. Çift, 6 Mayıs Pazar, Maçka’daki Swissotel’de 350 kişilik düğünle evlenecek.

BUSE VAROL KİMDİR : Asıl mesleği öğretmenlik olan Buse Varol güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazandı. Buse Varol, 1990 yılında Manisa'da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu.