BIST 1.340
DOLAR 7,96
EURO 9,46
ALTIN 462,93

Ve aşk bombası patladı! Yine oyuncu sevgili yaptı

'Ufak Tefek Cinayetler' adlı dizide Serhan Aksak karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Mert Fırat ile Fenerbahçeli yönetici Önder Fırat'ın kızı sosyetik güzel İdil Fırat önceki gün Yeniköy'deki Gazebo Restaurant'ta objektiflere takıldı.

Star TV'de yayınlanan ve salı akşamları reyting rekorları kıran 'Ufak Tefek Cinayetler' adlı dizide Serhan Aksak karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Mert Fırat ile Fenerbahçeli yönetici Önder Fırat'ın kızı sosyetik güzel İdil Fırat önceki gün Yeniköy'deki Gazebo Restaurant'ta objektiflere takıldı. Romantik yemekte Mert Fırat'ın, İdil Fırat'a yemek yedirmesi, çiftin sık sık gülmesi dikkat çekti.

SOYADLARI AYNI: İlk defa kamaralara yakalanan çiftin mutlulukları yüzünden okunuyordu. Sosyetik güzel İdil Fırat bir ara "Babaannem seni tanısa çok sever" dedi. Mert Fırat, İdil Fırat'a iltifat yağdırdı. Bu arada her ikisinin soyadının aynı olması ayrı bir tesadüf!

HANDE'YLE BİRLİKTEYDİ: Mert Fırat bir yıldır oyuncu Hande Doğandemir ile birlikteydi. Mert Fırat son olarak Hande Doğandemir'i, Instagram'da takip etmeyi bıraktı.

Adı bir ara Star TV'deki 'Ufak Tefek Cinayetler'de oynayan Gökçe Bahadır ile aşk dedikodusuna karıştı. Bu yüzden kısa bir ayrılık yaşadılar.