BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,73
ALTIN 414,62
GÜNCEL

Vatikan'da üstsüz protesto olay oldu Tanrı kadındır dedi ve...

Olay, Papa Francis'in Meydandaki 50.000 kişiye Noel mesajı teslim etmesinden yaklaşık iki saat önce gerçekleşti. 'Tanrı kadındı' diye bağıran protestocu İsa heykelini almak istedi...

Papa Francis'in Noel mesajını teslim etmesinden hemen önce üstsüz kadın "Tanrı kadındı" diye bağırarak Vatikan'daki bebek İsa heykeli ele geçirmek istedi.

Vatikan'da oyuncak bebek, Aziz Peter Meydanı'ndaki yaşam boyu büyük doğuştan bir sahnenin parçasıydı. Feminist grup Femen'den Alisa Vinogradova isimli kadın üstsüz bir şekilde İsa heykelini protesto ederek ele geçirmek istedi. Arakasında da aynı sloganı çizen kadın polisler tarafından engellendi. Polis tarafından durdurulan kadın gözaltına alındı. 

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Erdoğan Sudan'da dombrayla karşılandı
Mendilci çocukların ölüme davetiye çıkardığı anlar kamerada
Erdoğan'ın fotoğrafına İsrail polisi tahammül edemedi!
Çukur'da Selim ve Yamaç'ın bağlılık sınavı!
İstanbul'da DEAŞ operasyonu gözaltılar var
Burç yorumlarken yaşanan paranormal olay aklını aldı!
Kırgın Çiçekler 104. bölüm fragmanı
Yalaza 16. bölüm fragmanı
Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanı
İstanbullu Gelin 31. bölüm fragmanı