Vatanım Sensin'in efsanesi Celile Toyon'un gençliğine bakın

Vatanım Sensin'in efsanesi Celile Toyon'un gençliğine bakın

Vatanım Sensin dizisinde Hasibe karakterine hayat veren Celile Toyon kimdir kaç yaşında aslen nereli? Celile Toyon'un gençlik fotoğraflarında neler var? Celile Toyon ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Vatanım Sensin'in efsanesi Celile Toyon'un gençliğine bakın - Sayfa 1

Vatanım Sensin Hasibe karakterine hayat veren sanatçı Celile Toyon'un gençlik fotoğraflarına bakın. Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Vatanım Sensin'de rol alan Celile Toyon bir dönem yer alan Yeşilçam'ın efsane isimlerinden biri. 72 yaşında olan sanatçının ise gençlik yıllarına ait fotoğrafları ortaya çıktı. İbo ile Güllüşah filminden hatırladığımız Celile Toyon'un gençlik fotoğraflarına bakın.

Vatanım Sensin'in efsanesi Celile Toyon'un gençliğine bakın - Sayfa 2

72 yaşında olan Celile Toyon şimdi en çok izlenen dizilerinden biri olan Vatanım Sensin'de Hasibe rolüne hayat veriyor. Binbaşı Cevdet'in annesini oynayan Celile Toyon, Osmanlı kadınını canlandırıyor.

Vatanım Sensin'in efsanesi Celile Toyon'un gençliğine bakın - Sayfa 3

1944 yılında İstanbul’da doğan oyuncu konservatuvar eğitimini tiyatro bölümünde tamamladı. Halen İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda sahne alan oyuncu, 70'li yıllarda sinema dünyasına adım attı.

Vatanım Sensin'in efsanesi Celile Toyon'un gençliğine bakın - Sayfa 4

Yeşilçam'da sayısız filmlere imza atan oyuncu bir çok karakterin seslendirmesini de üstlendi.