Vatan Şaşmaz'ın bebeği dünyaya geldi! Adını bakın ne koydular

Ağustos ayında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi.

Geçtiğimiz Ağustos ayında İstanbul Beşitaş'ta lüks bir otel odasında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın ailesi büyük bir mutluluk yaşıyor. Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı önceki gün bebeğini dünyaya getirdi. Ünlü sunucunun büyük sabırsızlıkla beklediği oğluna 'Asil Vatan Şaşmaz' adının verildiği öğrenildi.

43 yaşında yaşamını yitiren sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, "Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim. Ben de, eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Önemli olan aile olabilmek" açıklamasını yapmıştı. Vatan Şaşmaz cinayeti polis raporunda plotonik aşk olarak kayıtlara geçti. Raporda; Aker'in Vatan Şaşmaz'dan kopamadığı, platonik aşk besleyerek, takıntı haline getirdiği ve olay günü neler yaşandığına dair önemli bilgilere yer verilmişti.