BIST 1.144
DOLAR 8,09
EURO 9,58
ALTIN 496,69
GÜNCEL

Vahşet bir türlü bitmiyor! Üsküdar sahilinde skandal olay

Son günlerde Türkiye’yi ayağa kaldıran hayvanlara yönelik şiddet olaylarına bir yenisi de Üsküdar'da eklendi. Üsküdar sahilinde dolaşan kediyi kucağına alıp seven kişi kediyi daha sonra denize attı. Dehşete düşüren o anlar kameraya böyle yansıdı.

Son günlerde Türkiye’yi ayağa kaldıran hayvanlara yönelik şiddet olaylarına bir yenisi de Üsküdar'da eklendi. Üsküdar sahilinde dün sabah saat 05.00 sıralarında kimliği belirsiz bir kişi sahilde gezen yavru kediyi önce kucağına alıp sevdi. Daha sonra kediyle yürüyerek uzaklaşan kimliği belirsiz kişi, kucağındaki kediyi denize fırlattı ardından koşarak kaçtı.

O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

SÜZGEÇLE KURTARDILAR: Denize atılan kedi, güvenlik görevlileri ve esnaflar tarafından süzgeç yardımıyla tekneye çıkartıldı. Talihsiz kedinin denize akan motor yağı ve yakıta bulandığı görüldü.

Olayla ilgili görgü tanığı Mevlüt Onaran, "Sabah 05.30 sıralarında öteki tarafta balık tutarken biri kediyi alıyor. Biz de takip ederek bu tarafa geliyoruz. Kediyi buradan atıyor. Teknede çalışan arkadaşlar da kediyi kepçeyle çıkartıyolar" diye konuştu.

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum