Uzun süredir askıdaydı Star TV'nin final yaptıracağı kesinleşti!

Uzun süredir askıdaydı Star TV'nin final yaptıracağı kesinleşti!

Uzun süredir sürüncemed olan Star TV'nin o dizisinin final yapacağı, dizinin oyuncusunun yaptığı paylaşımla kesinleşti. Star TV'nin hangi dizisi final yapıyor? İşte detaylar.

Uzun süredir askıdaydı Star TV'nin final yaptıracağı kesinleşti! - Sayfa 1

Star TV bu yıl birçok dizisinden iyi verim aldı. Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızlaştığı 2017-2018 yayın döneminde, İstanbullu Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları gibi diziler yıldızlaşırken, kısa ekran projesi Börü, Gülse Birsel'in merakla beklenen dizisi Jet Sosyete sınıfta kaldı. Star TV'nin bir dizisi daha final yapıyor. Uzun süredir sürüncemed olan Star TV'nin o dizisinin final yapacağı, dizinin oyuncusunun yaptığı paylaşımla kesinleşti. Star TV'nin hangi dizisi final yapıyor? İşte detaylar.

Uzun süredir askıdaydı Star TV'nin final yaptıracağı kesinleşti! - Sayfa 2

İSTANBULLU GELİN ASKIDA; sevilen dizi İstanbullu Gelin'in bu sezon sonunda final yapacağını dair iddialar ortalıkta kol geziyor. Özellikle Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu'nun diziden çıkmasının ardından final iddiaları daha çok güçlendi.

Uzun süredir askıdaydı Star TV'nin final yaptıracağı kesinleşti! - Sayfa 3

FAZİLET HANIM VE KIZLARI'NIN FİNALİ KESİNLEŞTİ; bitti mi bitecek mi derken, uzun süredir final yapıp yapmayacağı hakkında birçok iddia ortaya atılan Fazilet Hanım ve Kızları bu sezon sonunda final yapıyor.

Uzun süredir askıdaydı Star TV'nin final yaptıracağı kesinleşti! - Sayfa 4

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Gökçen Usta'nın yaptığı, senaryosunu ise Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı, Sevinç Erol gibi isimlerin yer aldığı dizi 50. bölümüyle 9 Haziran'da ekranlara veda edecek.