Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif

Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif

Zayıflamada sorun mu yaşıyorsunuz. Uyurken bile yağ yakan yiyecekleri listenize alın. Bir yandan dinlenip bir yandan da yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz?

Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif - Sayfa 1

Bir yandan dinlenip bir yandan da yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Maydanoz suyu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. İşte uyurken kilo vermenizi sağlayacak maydanoz suyu tarifi…

Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif - Sayfa 2

Maydanoz vücudunuzdaki ödemi hızlı bir şekilde atmanıza yardımcı olur. Bunların dışında maydanoz suyu, böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelmektedir. Aynı zamanda maydanoz suyu, yağ yakıcı özelliği karaciğer yağlanmasını iyileştirmesi ve cildi gençleştirmesi açısından da oldukça etkilidir.

Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif - Sayfa 3

Maydanoz suyunun siz uyurken yağ yakıcı etkisini göstermesini istiyorsanız uyumadan 2 saat önce hiçbir şey tüketmemeniz gerekir. Aç karnına içeceğiniz bir bardak maydanoz suyu, siz uyurkende kilo vermenizi ve yağlarınızın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlatacaktır. Maydanoz suyunun nasıl hazırlandığını merak etmeye başladıysanız hemen açıklayalım…

Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif - Sayfa 4

Boş bir çelik tencere içerisine yaklaşım 3 bardak su koyun. Daha sonra maydanozları sapları ile beraber tencerenin içerisine koyun ve kısık ateşte 2-3 dk kadar kaynatın. Kaynatıktan sonra maydanozları, 10 dk demlenmeye bırakın.