Üstüne basa basa söyledi 'Ebru Gündeş hamile ve ABD'de doğuracak'

ABD'de tutuklandıktan sonra itirafçı olarak serbest kalan Reza Zarrab'la evliliğini sürdüren Ebru Gündeş'in, hamile olduğu iddiası güçleniyor. Bircan Bali, "Ebru Gündeş hamile, bebeği de ABD'de doğuracak. Şimdi de ABD'de" dedi.

EŞİ Reza Zarrab ABD'de tutuklu sanık iken Türkiye aleyhine 'tanık' olup serbest kalan Ebru Gündeş'in hamile olduğu iddiası güçlenmeye başladı. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali, "Ben yalan haber yapmam" deyip bomba ayrıntılar paylaştı. Son dönemde sık sık New York'a giden Ebru Gündeş'in son görüntülendiğinde karnındaki şişlikle birlikte yüzü-gözündeki şişlik de hamilelik iddiasını gündeme getirmişti.

ABD'de tutuklandıktan sonra itirafçı olarak serbest kalan Reza Zarrab'la evliliğini sürdüren Ebru Gündeş'in, New York ziyaretleri sırasında hamile kaldığı iddia edilmişti. Kıbrıs konserinde karnındaki şişlik kıyafetinden taşan Gündeş'in, ABD seyehatleri sırasında hameli kaldığı iddia edilmişti. Gündeş'e yakın kaynaklar ise hamilelik iddiasını yalanlamıştı.

Bircan Bali'nin "Ebru Gündeş hamile" iddiasına Ece Erken, "Ebru Gündeş açıklama yaptı: Hamilelilk saklanacak Bir şey değil, hamile olsam söylerim dedi" diye itiraz etti...