BIST 114.270
DOLAR 6,87
EURO 7,76
ALTIN 398,92
GÜNCEL

Ünlü sporcu canlı yayında kadın muhabiri taciz etti

'Patron' lakaplı ünlü dart oyuncusu tarafından canlı yayında taciz edildiğini açıklayan BBC muhabiri Helen Skelton olayı bugün açıklayarak, o dönem bu durumu şikayet etmeye korktuğunu açıkladı.

2015'teki bir spor etkinliğinde yaşanan olayda, BBC spikeri Helen Skelton, The Boss (Patron) lakaplı dart oyuncusu Ross Montgomery tarafından taciz edildi. Skelton'ın konuşmasıyla bugün fark edilen olay, canlı yayın sırasında gerçekleşti.

O zaman kendini garip hissettiğini ancak şikayet etmek için çok korktuğunu söyleyen Skelton, ünlü sporcunun kendisini el ile taciz ettiğini söyledi. Hampshire'daki BDO Dünya Dart Şampiyonası'nda İskoç dart oyuncusu Ross Montgomery durumu, "Dostça bir tokattan başka bir şey değildi" diye savundu.

Videoda, Bay Montgomery'nin kalçalarına dokunmasından sonra Skelton'un irkildiğini gösteriyor. Skelyon, "Ne yapacağımı gerçekten bilmiyordum. Bu korkutucu. Zor ve garip olan kişi olmak istemiyorsun. Bu televizyonun ürettiği kültür" derken ayrıca o dönemde hamile olduğunu da sözlerine ekledi.

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum